top of page

Mimay Yapı Kimyasalları: Beton Görünümlü Zemin Kaplama Uzmanı

Mimay Yapı Kimyasalları

Modern estetiği ve dayanıklılığı bir araya getiren beton görünümlü kaplamalarla mekanlarınızı dönüştürün. Hem şıklığı hem de fonksiyonelliğiyle ideal bir zemin seçeneği.

SawaCofee001.jpg

Çalıştığımız Markalar

Hakkımızda

Modern mekanlarda doğal ve otantik bir atmosfer yaratmanın anahtarı, Mimay Yapı Kimyasalları'nın uzmanlıkla sunduğu beton görünümlü zemin kaplamalarında saklı. Estetik ve fonksiyonelliği mükemmel bir dengede sunan bu kaplama, mekanlarınızı basit ama şık, eksiz ama uniform olmayan bir karakterle dönüştürüyor. Hem ofislerde, kafelerde ve konutlarda, hem de loft tarzı mekanlarda ideal bir zemin seçeneği sunar. Mekanlarınızda doğal bir dokunuş ve yılların deneyimine dayanan kaliteyle tanışın.

Çimento İşi

Usta İşçilik ve Yılların Deneyimi

30 yıllık deneyimimizle, endüstri standartlarını belirleyen bir hizmet sunuyoruz. Uygulamalarımızda her zaman üst sınıf malzemeler kullanarak kaliteli sonuçlar elde ediyoruz.

Her Zaman Yanınızdayız: Öncesi ve Sonrasıyla

Her koşulda güler yüzlü hizmet anlayışımızla sadece uygulama aşamasında değil, uygulama sonrası bakım hizmetleri ve uygulama garantimizle de daima yanınızdayız.

Müşteri Odaklı Çözümler ve Destek

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, projelerinize özel mühendislik destek hizmeti sunuyor ve ekonomik çözüm seçenekleriyle bütçenize uygun hizmetler sağlıyoruz.

Güvence: Üretici ve Uygulayıcı Desteği

Projelerinizde sadece biz değil, üretici firma desteğimizle de sizinleyiz. Hem malzeme hem de uygulama konusunda çift katmanlı bir güvence sunuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek isterseniz bugün iletişime geçin.

Image by Arpan Goyal

Öne Çıkan Özellikler ve Faydalar

 

Beton Görünümlü Zemin Kaplama

 

1

Doğal ve Otantik Görünüm

Beton görünümlü zemin kaplaması, mala izleri ve renk tonu farklılıklarıyla her mekana eşsiz bir karakter katar. Ayak trafiği ile zamanla cilalanmış beton zeminlerin otantik ve çarpıcı görünümünü yaşatır.

3

Dayanıklılık ve Bakım Kolaylığı

Zemin toz yapmaz, yüksek dayanımlıdır ve uzun süreli kullanım sonucu dahi estetik görüntüsünden ödün vermez. Kolay bakımı ile mekan sahiplerine zaman ve enerji tasarrufu sunar.

2

Geniş Kullanım Alanı

Ofisten kafeye, konuttan mobilya mağazasına kadar çok çeşitli mekanlarda ideal bir zemin seçeneği sunar. Özellikle loft tarzı mekanlar için mükemmel bir uyum sağlar.

4

Kişiye Özel Renk Seçenekleri

Standart beton renginin dışında, özel renk isteklerine de yanıt veriyoruz. Renkli kaplamalarda bile yüzeyde doğal renk tonu farklılıkları ile benzersiz bir atmosfer yaratılır.

Epoksi yaptırdım. Bu alanda profesyonel hizmet ve kalite beklentiniz varsa doğru adres.

Nevzat Aydemir

Gerçekleştirdiğimiz Projelerden Seçmeler

Mimay Yapı Kimyasalları'nın profesyonel epoksi kaplama uygulamalarıyla hayata geçirdiği projeleri yakından inceleyin. Kalitemizi, uzmanlığımızı ve farkımızı bu özel projelerde görebilirsiniz. İşte başarılı uygulamalarımızdan bazı örnekler...

İletişime Geçin: Hayalinizdeki Zemini Beraber Planlayalım!

Her projenin kendine özgü ihtiyaçları ve zorlukları vardır. Mimay Yapı Kimyasalları olarak, sizinle birebir iletişimde olarak bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak ve hayalinizdeki zemini hayata geçirmek için buradayız. Sorularınız, teklif talepleriniz veya danışmak istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçin. Profesyonel ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır!

Bize Ulaşın: Her Zaman Yanınızdayız!

Adil Mahallesi, Yakuphan Caddesi,

No:74/B Sultanbeyli İstanbul

+90 212 5712152

+90 212 5712153

Mesajınız için teşekkürler!

bottom of page